rezerwuj online

Apartament Lightsand

 

Szczegółowe informacje na temat apartamentu Lightsand

Light Sand to nowoczesny i komfortowy apartament w pełni przygotowany do zamieszkania na dłużej. Minimalistyczne wnętrze pozwoli odnaleźć spokój i harmonię. Niewątpliwą zaletą apartamentu jest jego lokalizacja - Zaspa, która zapewnia łatwy dostęp do biznesowej części miasta i jednocześnie znajduje się w pobliżu pięknej plaży i parku Reagana. Osiedle posiada plac zabaw, a pobliżu znajdują się liczne sklepy, szpital i restauracje. Apartament posiada wygodny salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na prywatny ogród. Do dyspozcyji najemy jest również sypialnia z podwójnym łóżkiem i drugim telewizorem. W łazience znajduje się wanna z kabiną przysznicową, pralka i toaleta. Dodatkowym udogodnieniem jest dostęp do bezprzewodowego Internetu i telewizji kablowej. Apartament posiada własne miejsce parkingowe. 

Light Sand is a modern and comfortable apartment fully prepared for long-term residence. The minimalist interior will allow you to find peace and harmony. An important advantage of the apartment is its location - Zaspa, which provides easy access to the business part of the city and is also near the beautiful beach and Reagan Park. The estate has a playground, and there are numerous shops, a hospital and restaurants nearby. The apartment has a comfortable living room with a well-equipped kitchenette and access to a private garden. The bedroom with a double bed and a second TV is also available. The bathroom has a bathtub with a shower stall, a washing machine and a toilet. An additional convenience is access to wireless Internet and cable TV. The apartment has its own parking space.

 

salon i kuchnia apartamentu
salon
salon i wyjście do ogrodu
kuchnia
sypialnia

Wynajmij

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij