fbpx

Jeśli trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie szukasz rozwiązania, które pomoże Ci w zarządzaniu wynajmem Twojego apartamentu. Być może znalazłeś nas za pomocą mediów społecznościowych, ktoś dał Ci naszą ulotkę lub powiedział Ci o nas znajomy. A może byłeś naszym gościem i spodobała Ci się jakość obsługi, którą oferujemy?

Tak czy inaczej, udało się nam przykuć Twoją uwagę, a to niełatwe zadanie. W dzisiejszych czasach nasze skupienie na informacji to zaledwie kilka sekund. Decyzje podejmujemy w mgnieniu oka – po prostu nie mamy czasu na to, żeby zastanawiać się zbytnio nad długofalowymi ich konsekwencjami.

Dlatego mamy do Ciebie serdeczną prośbę. Poświęć kilka minut na przeczytanie tego artykułu, ponieważ zależy nam, żeby Twoja decyzja była świadoma i podjęta na podstawie dobrych argumentów.

Nie powiemy Ci o pieniądzach.

To ważny temat, ale nie będziemy tutaj rzucać kwotami i procentami wyssanymi z palca. Zamiast tego wolimy spotkać się z Tobą, dowiedzieć się więcej o Twoim apartamencie i wtedy przedstawić Ci kalkulację przygotowaną z uwzględnieniem jego potencjału, która przedstawi Ci kilka możliwych scenariuszy tak, aby Twoja decyzja opierała się na solidnym gruncie.

Powiemy Ci, jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z nami.

Są różne sposoby na pomnażanie swojego majątku i inwestowanie zarobionych pieniędzy. Jednym z nich jest oczywiście wynajem zakupionych w tym celu apartamentów. W założeniu powinien być to dochód pasywny, czyli taki, który nie angażuje Twojej własnej pracy.

Jak jest w praktyce? O tym przekonał się każdy, kto choćby przez chwilę zajmował się wynajmowaniem swojego apartamentu. Szybko okazuje się, że to bardzo wymagające zajęcie, a czasu brakuje nie tylko na jej bieżącą obsługę, o realizowaniu nowych pomysłach nie wspominając.

A gdyby tak ktoś zrobił to wszystko za nas, a my nadal byśmy dobrze na tym zarabiali? Dlaczego nie kierować się zasadą „More time, less stress”?

CO BIERZEMY NA SIEBIE?

promocja

Przede wszystkim promocje Twojego apartamentu. Przygotujemy jego profesjonalna prezentacje. Z naszą ofertą docieramy do blisko 20 tysięcy nowych Klientów w każdym miesiącu.

Stałą i regularną kontrolę jego stanu. Będziemy odwiedzać go często, za każdym razem dokładnie sprawdzając, czy wszystko jest w porządku.

inspekcja
formalności

Formalności związane z obsługą jego wynajmu. Wszystkie umowy, protokoły, deklaracje, karty meldunkowe i całą resztę papierków załatwimy za Ciebie.

Bieżącą obsługę rezerwacji. Przede wszystkim zadbamy, żeby było ich jak najwięcej, będziemy prowadzić ich kalendarz. Rozliczymy każdy pobyt, kaucje, wydamy i odbierzemy klucze.

obsługa

Na co możesz liczyć?

  • Masz spokój i bezpieczeństwo przez 365 dni w roku.
  • Możesz poświęcić czas swoim bliski lub rozwijać pasje.
  • Twój dochód stał się pasywny w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
  • Nasze rozliczenia będą jasne i przejrzyste.

Zaciekawiony? Napisz do nas – umówimy spotkanie, na którym przekażemy Ci więcej szczegółów.