rezerwuj online

Zarządzanie apartamentami

 

Kompleksowe zarządzanie najmem apartamentów i mieszkań w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

 

BillBerry Apartments oferuje Państwu swoje usługi w zakresie zarządzania mieszkaniami i apartamentami na wynajem. Jesteś właścicielem nieruchomości w Trójmieście? Masz do wynajęcia mieszkanie, apartament, dom, lub lokal komercyjny? Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem mieszkań i przekonaj się, dlaczego warto przekazać swoją nieruchomość pod naszą opiekę.

Dzięki współpracy z naszą firmą zyskasz:

  • Nowoczesną kampanię marketingową, zakrojoną na szeroką skalę. Przygotujemy opis Twojego apartamentu i opublikujemy go na najlepszych portalach. Dzięki aktywnej promocji apartamentów do wynajęcia docieramy do największej grupy Klientów w Polsce i za granicą. 
  • Opiekę nad Twoim apartamentem przez 365 dni w roku. Dla Ciebie pracujemy nawet w święta. Zadbamy o komfort gości, czystość oraz stan techniczny mieszkania zachowując najwyższy międzynarodowy standard hotelowy.
  • Przygotujemy pakiet powitalny dla Gości korzystających z Twojego apartamentu. Zadbamy o to, żeby ich pobyt upłynął w przyjemnej rodzinnej atmosferze i luksusowych warunkach tak, aby z chęcią powrócili w przyszłości.  
  • Profesjonalną sesję zdjęciową, która pokaże Twój apartament, jako luksusowe miejsce, w którym warto spędzić czas. Podkreślimy jego zalety tak, aby został szybko wynajęty. Nasza miła i profesjonalna obsługa zadba o to, żeby Klienci chętnie do niego wracali. 

Kontroluj zarządzanie swoim Apartament z domu i oszczędzaj czas na inne przyjemności. 

Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas szczegółowe rozliczenie wszystkich rezerwacji, uwzględniających ilość dni wynajmu, kosztów oraz przychodu.

Zarządzanie wynajmowanym mieszkaniem lub apartamentem jest procesem czasochłonnym i wymaga dużego doświadczenia. Nasi specjaliści zadbają o wszystkie formalności związane z wynajęciem Twojej nieruchomości i wyręczą Cię w codziennych obowiązkach.

Dzięki wsparciu naszego zespołu unikniesz błędów, jakie może popełnić wynajmujący i zwiększysz zysk ze swojej inwestycji. Opracujemy optymalny plan wynajmu krótko i długoterminowego, uwzględniając lokalizacje nieruchomości, tak aby zmaksymalizować jej roczny dochód.

Przywiązujemy dużą uwagę do starannej selekcji gości i najemców długoterminowych, dzięki temu mamy pewność, że powierzone nam mieszkania i apartamenty nie są narażone na szkody związane z ich użytkowaniem.

Wynagrodzenie dla BillBerry Apartments jest pobierane tylko za okres, w którym nieruchomość jest wynajęta. Jego wysokość zależy od potencjału danej lokalizacji i jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, żeby poznać szczegóły.

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a w razie potrzeby są do Twojej dyspozycji

Zaufaj nam  i przekaż swój Apartament pod naszą opiekę, my zajmiemy się resztą! 
Ciesz się wolnym czasem i patrz jak Twoje zyski stale rosną. 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:

Aleksandra +48 572 090 800
Monika +48 573 090 800
Lub napisz do Nas: kontakt@billberry-apartments.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij