fbpx
dk11
DARIUSZ KONSTANCIAK

PROJECT MANAGER

Życie na walizkach potrafi być wymagające. Hotelowe pokoje zapewniają oczywiście komfort i wszelkiego rodzaju udogodnienia, ale nie mogą stanowić substytutu dla poczucia „jak w domu”. Własny apartament zapewni poczucie prywatności, bezpieczeństwa i wygody.

Po ciężkim dniu pracy zapewni chwile relaksu i pozwoli nabrać energii przed kolejnymi wyzwaniami w przyjaznym, znanym otoczeniu. Taka alternatywa daje również możliwość zaproszenia rodziny i przyjaciół bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, co bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie, zwłaszcza przy dłuższych projektach, kiedy rozłąka z najbliższymi doskwiera najmocniej. Jednak możliwość zorganizowania miejsca „po swojemu” nie oznacza konieczności rezygnowania z wysokiego standardu, jaki zapewniają nam hotele.

Nasza oferta jest skierowana do firm i korporacji. Zawiera szereg usług, począwszy od regularnego sprzątania, a skończywszy na usługach konsjerż i kompleksową opiekę nad gościem.

APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM

Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża

16st floor to apartament zlokalizowany na osiedlu Spektrum na 16 piętrze nowoczesnego budynku. Osiedle Spektrum powstało w centrum Przymorza, przy ulicy Obrońców Wybrzeża, kilkaset metrów od Parku Prezydenta Ronalda Reagana – największego parku w Gdańsku. Obiekt znajduje się na przedostatnim piętrze, z którego widać Zatokę Gdańską oraz panoramę Gdańska. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe, a w promieniu dwóch kilometrów wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowania usługi.

8.500 pln

APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ I TARASEM

Gdańsk Stare Miasto, ul. Chmielna

Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego można wyjść na prywatny taras w widokiem na wybrzeże Motławy. Goście do swojej dyspozycji mają również sypialnię i łazienkę. Zapewniamy komplety pościeli i ręczników. Apartament posiada własne prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej. Lokalizacja to najbardziej prestiżowa części Starego Miasta – Wyspa Spichrzów. W pobliżu znajduje się marina gdańska, liczne restauracje, bary i sklepy. Piesza kładka łączy wyspę z historycznym wybrzeżem Motławy i główną częścią Starego Miasta

11.500 pln