fbpx

Trójmiasto to dynamicznie rozwijająca się metropolia. Te trzy miasta położone nad Zatoką Gdańską uchodzą za doskonałe miejsce do wakacyjnego wypoczynku – piękne malownicze plaże, mnóstwo restauracji i bogata oferta kulturalna sprawiają, że w ciepłych letnich miesiącach Gdańsk, Gdynia i Sopot przeżywają prawdziwe oblężenie.

W ciągu minionej dekady cały region stał się również jednym z większych w Polsce centrów biznesowych. Prężnie działające parki naukowe, przyjazny klimat dla startupów, czy wreszcie inwestycje stricte biznesowe, jak Olivia Business Centre, Alchemia, Tryton, czy gdyńskie Nowe Orłowo  to tylko niektóre przykłady na to, że Trójmiasto jest otwarte na wielki biznes.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Coraz więcej dużych firm i globalnych korporacji otwiera swoje przedstawicielstwa właśnie w tej części naszego kraju. Dobrze funkcjonujące lotnisko, doskonała lokalizacja, czyste środowisko to tylko niektóre argumenty, które przyciągają do Trójmiasta świat wielkiego biznesu.

Lokator w garniturze.

Wraz z rozwojem gospodarczym i pojawianiem się na rynku trójmiejskim nowych firm i korporacji, zwiększa się również zapotrzebowanie na mieszkania dla ich pracowników.

Atrakcyjnie zlokalizowany apartament o wysokim standardzie, to ważny argument w procesie rekrutacyjnym, dlatego korporacje poszukują właśnie takich obiektów.

Planując inwestycję mieszkaniową w Trójmieście, warto rozważyć właśnie ten segment rynku – chociażby ze względu na ograniczone przez topografię możliwości nowych inwestycji w pasie nadmorskim, nastawionych głównie na wynajem turystom.

Wynajęcie mieszkania pracownikowi dużej międzynarodowej firmy niesie ze sobą szereg korzyści.

Spokój, bezpieczeństwo i stabilizacja.

W odróżnieniu od najmu krótkoterminowego, gdzie rotacja lokatorów jest duża, wynajem średnio i długoterminowy dla firm i korporacji niesie ze sobą stabilizację. Właściciel mieszkania nie musi martwić się o to, że utraci zyski, ponieważ nie uda mu się wynająć apartamentu, co jest szczególnie odczuwalne poza sezonem turystycznym.

Klient korporacyjny to również większe bezpieczeństwo. Często opłaty są rozliczane bezpośrednio przez pracodawcę, co samo w sobie stanowi większą regularności.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że pracownik dużej firmy ma świadomość, że reprezentuje ją również po godzinach pracy i bardziej niż najemca prywatny dokłada starań w dbaniu o powierzony mu apartament.

Więcej czasu dla Ciebie.

Każdy właściciel wynajmowanego mieszkania doświadczy trudów związanych z zarządzaniem swoją inwestycją. Odpłatne użyczanie apartamentu wiąże się z koniecznością jego sprzątania, naprawy większych i mniejszych usterek, remontowania, rozliczania opłat za media i samej kwoty najmu.

Zlecając BillBerry Apartments zarządzanie apartamentem pozbywasz się tych obowiązków jednym podpisem.

Możesz zaoszczędzony czas przeznaczyć na planowanie kolejnych inwestycji lub Twoje ukochane przyjemności, na które do tej pory nie starczało Ci czasu.

Zespół doświadczonych specjalistów zadba o to, żeby Twój apartament miał lokatora, a jemu samemu zapewni komfort i dołoży wszelkich starań, żeby spełnić jego oczekiwania.

Jak znaleźć odpowiedniego najemcę?

Specjaliści BillBerry Apartments zrobią to za Ciebie. Korzystając z doświadczenia i szerokiej sieci kontaktów znajdą odpowiedniego lokatora do Twojego apartamentu, wynegocjują korzystne warunki i dopełnią wszystkich formalności związanych z umową.

Grupa Billberry świadczy również usługi w zakresie wykończenia wnętrz i przygotowania apartamentu do wysokich wymagań Klienta korporacyjnego.

Jeśli dopiero zastanawiasz się nad inwestycją mieszkaniową w Trójmieście, pomożemy Ci w wyborze, wskazując najlepsze lokalizacje i korzystne oferty deweloperów oraz zapewnimy wsparcie w procesie pozyskania finansowania i na dalszym etapie zakupu, czy sprzedaży nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *