Luksusowe Apartamenty w Gdańsku

17th Floor Sea View

Wynajmij Apartament

4 Elements

Wynajmij Apartament

Baltic Capital

Wynajmij Apartament

Belo Horizonte

Wynajmij Apartament

Bishops Hill

Wynajmij Apartament

Four Lions

Wynajmij Apartament

Garden Gates

Wynajmij Apartament

Kowalska

Wynajmij Apartament

Latarników

Wynajmij Apartament

Leopold Winter Residence A

Wynajmij Apartament

Leopold Winter Residence B

Wynajmij Apartament

Lucky

Wynajmij Apartament

Lumen

Wynajmij Apartament

Neptun

Wynajmij Apartament

Nova Letnica

Wynajmij Apartament

Piecewska

Wynajmij Apartament

Porto

Wynajmij Apartament

Posejdon

Wynajmij Apartament

Najlepsze apartamenty na wynajem w Gdańsku nad morzem

Droga Królewska, Ratusz, Wieża Bazyliki Mariackiej, Fontanna Neptuna, liczne bramy i zabytkowe kamienice to tylko niektóre zabytki Starego Miasta w Gdańsku, które po prostu trzeba zobaczyć.

Odwiedziny stolicy województwa pomorskiego to za każdym razem niesamowita przygoda. Ze swoją ponad tysiącletnią historią, tradycjami wpisanymi w miasto i morską otoczkę, Gdańsk wyróżnia się pośród innych metropolii. Niezależnie czy jesteśmy tu pierwszy czy dziesiąty raz, zawsze odkryjemy coś nowego, innego lub zachwycimy się do granic możliwości.

Droga Królewska, Ratusz, Wieża Bazyliki Mariackiej, Fontanna Neptuna, a także wiele bram i zabytkowych budynków - to jedynie fragmenty bogactwa Starego Miasta w Gdańsku, które koniecznie należy zobaczyć.

Apartamenty wynajem Gdańsk

Wizyta w gdańskiej stolicy Pomorza zawsze obfituje w niezwykłe przeżycia. Miasto, z ponad tysiącletnią historią, bogatymi tradycjami i morskim charakterem, wyjątkowo wyróżnia się na tle innych miejscowości. Każda wizyta, niezależnie od tego, czy to pierwsza, czy kolejna, obfituje w nowe odkrycia i niezapomniane wrażenia.

Przechadzka wzdłuż Motławy, gdzie kształtowały się początki gdańskiego portu oraz słynna Wyspa Spichrzów, jest niezbędnym punktem każdej wizyty, oferującym fascynujące połączenie tradycji z nowoczesnością. Stare kamienice i nowoczesne budowle tworzą tutaj niepowtarzalny widok, pełen smaku i elegancji.

Odkrywanie historycznego ducha miasta prowadzi nas również do Stoczni Gdańskiej, nowego punktu widokowego na Żurawiu M3 i ścieżki w Stoczni Cesarskiej, gdzie na koniec czekają na nas wynurzające się z wody roboty - symbole miasta przy brzegu Motławy. To obecnie jedna z najbardziej znanych instalacji artystycznych w Gdańsku.

Dla tych, którzy pragną relaksu nad morzem przy szumie fal Bałtyku, Gdańsk oferuje złote, czyste i piękne plaże. Miasto dysponuje aż siedmioma strzeżonymi kąpieliskami, w tym dwoma na wyspie Sobieszewskiej: Jelitkowo, Jelitkowo Klipper, Molo Brzeźno, Dom Zdrojowy Brzeźno, Stogi, Sobieszewo i Orle.

Miasto można również podziwiać podczas spacerów po Wzgórzu Pachołek czy Gradowej Górze, skąd rozciągają się panoramy na gdańskie krajobrazy i stocznie. W Parku Oliwskim, pośród zielonych alejek, znajdziemy spokój i odpoczynek od zgiełku miasta, gdzie atrakcje takie jak Groty Szeptów, wodospad Wody Potoku Oliwskiego, Ogród Japoński i Bukowa Aleja czekają na odkrycie.

Gdańsk jest bez wątpienia popularnym miejscem na weekendowe eskapady i nie tylko, otwierającym się na morze, świat i ludzi. Lista atrakcji miasta jest niekończąca, a po dniu pełnym wrażeń warto zrelaksować się w apartamentach BillBerry.

Powrót do przytulnego apartamentu, oferującego domowe ciepło i wyposażenie na wysokim poziomie, jest prawdziwym skarbem. Nasze apartamenty na wynajem, zlokalizowane w strategicznych punktach miasta Gdańsk, gwarantują, że nie stracisz czasu na długie dojazdy. Niezależnie od celu Twojej wizyty - wakacje, weekendowy wypad czy podróż służbowa - zapewniamy satysfakcjonujący pobyt.

Zapraszamy do naszych apartamentów z salonem, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką wyposażoną w prysznic lub wannę. Balkony lub tarasy oferują możliwość podziwiania miasta lub zatoki przy porannej kawie, a wieczorem - relaks przy świetle lampionów.