Luksusowe Apartamenty w Gdańsku

17th Floor Sea View

Wynajmij Apartament

4 Elements

Wynajmij Apartament

Baltic Capital

Wynajmij Apartament

Belo Horizonte

Wynajmij Apartament

Bishops Hill

Wynajmij Apartament

Four Lions

Wynajmij Apartament

Garden Gates

Wynajmij Apartament

Kowalska

Wynajmij Apartament

Latarników

Wynajmij Apartament

Leopold Winter Residence A

Wynajmij Apartament

Leopold Winter Residence B

Wynajmij Apartament

Lucky

Wynajmij Apartament

Lumen

Wynajmij Apartament

Neptun

Wynajmij Apartament

Nova Letnica

Wynajmij Apartament

Porto

Wynajmij Apartament

Posejdon

Wynajmij Apartament

Najlepsze apartamenty w Gdańsku na wynajem krótkoterminowy

Droga Królewska, Ratusz, Wieża Bazyliki Mariackiej, Fontanna Neptuna, liczne bramy i zabytkowe kamienice to tylko niektóre zabytki Starego Miasta w Gdańsku, które po prostu trzeba zobaczyć.

Odwiedziny stolicy województwa pomorskiego to za każdym razem niesamowita przygoda. Ze swoją ponad tysiącletnią historią, tradycjami wpisanymi w miasto i morską otoczką, Gdańsk wyróżnia się pośród innych miast. Niezależnie czy jesteśmy tu pierwszy czy dziesiąty raz, zawsze odkryjemy coś nowego, innego lub zachwycimy się do granic możliwości.

Spacer nad Motławą, gdzie budowano pierwsze gdańskie porty oraz tak zwaną Wyspę Spichrzów jest nieodzownym wyjazdowym elementem. Tym bardziej, że mamy tu połączenie tradycji z nowoczesnością. Stare kamienice po jednej stronie kłaniają się nowoczesnym budynkom i szklanym hotelom. A wszystko z gustem i smakiem. Niesamowity widok.

Apartamenty wynajem Gdańsk

Idąc dalej historycznym duchem warto zobaczyć Stocznię Gdańską, wejść na nowy punkt widokowy na Żurawiu M3 oraz przejść się wyznaczonym traktem w Stoczni Cesarskiej, którego zwieńczeniem są wychodzący z wody roboty - rozbitkowie u brzegu Motławy. To najsłynniejsza obecnie instalacja artystyczna w Gdańsku.

Chcących odprężyć się przy szumie fal Zatoki Gdańskiej i zażyć morskiej kąpieli mamy do wyboru złociste, zadbane i piękne plaże. Gdańsk to aż siedem strzeżonych kąpielisk (w tym dwa na wyspie Sobieszewskiej): Jelitkowo, Jelitkowo Klipper, Molo Brzeźno, Dom Zdrojowy Brzeźno, Stogi, Sobieszewo i Orle.

Miasto można podziwiać także podczas spacerów. Warto wybrać się na Wzgórze Pachołek lub Gradową Górę skąd rozpościera się widok na gdańską panoramę i tereny stoczniowe. Piękną zieleń zobaczymy natomiast w Parku Oliwskim. Tu pośród zadrzewionych alejek znajdziemy ukojenie i odpoczniemy od miejskiego szumu. Czekają tam na nas m.in. Groty Szeptów, Wody Potoku Oliwskiego układające się w wodospad, Ogród Japoński i Bukowa Aleja.

Gdańsk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kierunków na wypady weekendowe i nie tylko. To miasto, które otwarte jest na morze, świat i ludzi. Nie sposób wymienić wszystkich jego atrakcji. Wiemy natomiast, że po intensywnym zwiedzaniu lub całodziennym plażowaniu warto odpocząć w apartamentach BillBerry.

Powrót do przytulnego apartamentu na wynajem, gdzie można poczuć się jak w domu to rarytas, z którego warto skorzystać. Nasze pomieszczenia są wyposażone na najwyższym poziomie i dorównują standardów luksusowego hotelu. Mieszczą się w dogodnych lokalizacjach, dzięki czemu nie stracisz cennego czasu na długie dojazdy. Niezależnie od celu podróży: czy jest to wyjazd na wakacje, weekendowy wypad lub podróż biznesowa, gwarantujemy Ci udany pobyt.

Zapraszamy do salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem lub wanną. Mieszkania posiadają balkon lub taras, gdzie przy porannej kawie możesz podziwiać panoramę miasta lub Zatokę Gdańską, a wieczorem siedząc przy lampionie poczujesz odprężenie po całym dniu.

Nasze lokale są w pełni wyposażone i zachowują najwyższe standardy, w tym jeśli chodzi o luksus i bezpieczeństwo. W razie potrzeb dajemy Ci dostęp do dwujęzycznej recepcji, z którą porozumieć się można za pomocą języka polskiego oraz angielskiego. W naszych apartamentach zobaczysz najwyższą jakość i luksus pobytu w wielkim mieście. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty jaką jest wynajem apartamentów. Gdańsk to niesamowite miasto. Z jednej strony mamy tradycję i historię, z drugiej przeplata się nowoczesność i moda. Zresztą, przekonaj się sam. Zapraszamy!