Luksusowe Apartamenty w Gdańsku

17th Floor Sea View

Wynajmij Apartament

4 Elements

Wynajmij Apartament

Baltic Capital

Wynajmij Apartament

Belo Horizonte

Wynajmij Apartament

Bishops Hill

Wynajmij Apartament

Four Lions

Wynajmij Apartament

Garden Gates

Wynajmij Apartament

Kowalska

Wynajmij Apartament

Latarników

Wynajmij Apartament

Leopold Winter Residence A

Wynajmij Apartament

Leopold Winter Residence B

Wynajmij Apartament

Lucky

Wynajmij Apartament

Lumen

Wynajmij Apartament

Neptun

Wynajmij Apartament

Nova Letnica

Wynajmij Apartament

Porto

Wynajmij Apartament

Posejdon

Wynajmij Apartament

Jakie korzyści daje nam apartament nad morzem w Gdańsku?

Gdańsk to ponad 1000 lat historii. Przez wieki to portowe miasto było północną bramą Polski. A dziś możesz poczuć jego niesamowitą nadmorską atmosferę na własnej skórze!

Idź na spacer malowniczymi uliczkami starego miasta i przeżyj prawdziwą podróż w czasie. Odwiedź wybrzeże Motławy i na własne oczy zobacz miejsce, gdzie przed wiekami przybijały kupieckie statki wypełnione towarami z zamorskich krajów. Poznaj legendę obrońców Westerplatte i koniecznie zajrzyj do Muzeum II Wojny Światowej. Nie zapomnij odwiedzić jednej z pięknych złocistych plaż! Nad morzem czas płynie wolniej, słońce świeci mocniej, a kłopoty i troski życia codziennego odchodzą na drugi plan.

Apartamenty nad morzem Gdańsk

Po długim spacerze starym miastem, wybrzeżem czy też magicznymi alejkami Parku Oliwskiego, odpocznij i skosztuj wyśmienitej kuchni w jednej z tysiąca tutejszych restauracji, które kuszą różnorodnością, świeżymi potrawami i niesamowitymi zapachami.

Po wszystkim wróć do wynajętej przytulnej rezydencji, gdzie poczujesz się jak w domu, korzystając jednocześnie ze standardów luksusowego hotelu.

BillBerry Apartments to kwintesencja świetnego stylu, wysokiej jakości i niepowtarzalnego komfortu. Apartamenty, w których nie mogło zabraknąć nowoczesnych rozwiązań, przypominających te wprost z najlepszych hoteli. Dodatkowo mieszczą się one w dogodnych lokalizacjach, dzięki czemu nie stracisz cennego czasu na długie dojazdy.

Chcąc zapewnić Ci najlepszą wygodę oraz wysoki standard podczas wakacji, urlopu czy wyjazdu służbowego albo biznesowego, starannie przygotowaliśmy komfortowe apartamenty nad morzem.
Gdańsk to niesamowite miejsce, które jeśli odwiedzisz choć raz, z pewnością do niego powrócisz głodny nowych wrażeń i wspomnień.

Oferujemy obiekty, które przeznaczone są do wypoczynku po długich i intensywnych dniach spędzonych na zwiedzaniu tego pięknego miasta, plażowaniu lub spotkaniach biznesowych. Zrelaksuj się z rodziną lub przyjaciółmi w jednym z naszych luksusowych apartamentów nad morzem w Gdańsku. Proponujemy zarówno pobyt bliżej wybrzeża, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie znajdziesz się na plaży, jak i mieszkania bliżej centrum i dróg wyjazdowych z miasta – w ten sposób w mgnieniu oka dotrzesz w każde miejsce w Trójmieście.

Rozgość się w przestronnym wynajętym pokoju z aneksem kuchennym, odpręż się w łazience z prysznicem pełnej aromatycznych kosmetyków, wyjdź na balkon lub taras i przy pysznym drinku lub świeżo wyciśniętym soku podziwiaj piękno Gdańska czy morza. Luksus i wygoda są na wyciągnięcie Twojej ręki. 

Pamiętaj, że zależy nam przede wszystkim na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się uruchomić całodobową recepcję dwujęzyczną, z którą porozumieć się można w języku polskim i angielskim.

Gdańsk to serce polskiej historii, niepowtarzalnego klimatu, przeszłości zaklętej w pięknych budynkach i przedmiotach. Gdańskie apartamenty BillBerry to dowód na nowoczesność, najwyższą jakość i luksus dostępny nad naszym polskim morzem. Razem łączą się w harmonii, pokazując, jak 1000-letnia historia przenika się ze współczesnością.