Alicja w krainie czarów - ogród świateł
2023-01-04 / Facebook

Ferie zimowe coraz bliżej. Już dziś warto o nich pomyśleć. Jeśli wybierasz się z rodziną do Trójmiasta, koniecznie zajrzyj do Gdyni. Czeka tam na Was wiele atrakcji, w tym nowość - Alicja w krainie czarów - ogród świateł!

Ogród świateł - Gdynia

To nowa, plenerowa wystawa multimedialna w Gdyni, na którą warto się wybrać w pierwszej kolejności. Pozwólcie sobie na bajkowy spacer wśród pół miliona świateł. Znajdziecie tam kilkadziesiąt iluminacji. Podążając świetlnymi szlakami poznacie szalonych mieszkańców Krainy Czarów. Co więcej, będziecie miał niepowtarzalną okazję zajrzeć do Króliczej Nory, spotkać szeroko uśmiechniętego Kota oraz palącego fajkę Pana Gąsienicę. Możecie też wziąć udział w Zwariowanym Podwieczorku oraz odwiedzić Królową Kier w jej własnym zamku. Ciebie i Twoją rodzinę czekają wspaniałe chwile, pełne magii i odrealnienia, gdzie poczujecie niesamowity baśniowy klimat. Dodatkowo, na wystawie, czekają na Was gry i zabawy oraz rozmaite wyzwania. Wszystko będziecie mogli uwiecznić dzięki photo pointom umieszczonym na terenie instalacji. Znajdziecie też tunel multimedialny oraz mówiące kwiaty. Alicja w krainie czarów - ogród świateł to kreatywna przestrzeń do spędzania czasu dla całej Twoje rodziny. Będziecie zachwyceni! Przenieście się w magiczny świat i poczujcie się jak w bajce stając się jej częścią i przeżywając niezapomniane emocje.

Wystawa rozlokowana jest w Parku Kolibki w Gdyni, w otoczeniu drzew ozdobionych przez ponad pół miliona świateł LED. Bilety są dostępne na stronie internetowej wydarzenia oraz w kasach na terenie parku.

Ogród świateł - Gdynia

Nie zapomnijcie oczywiście o wcześniejszej rezerwacji noclegu! Nasze apartamenty pozwolą Ci na wspaniały wypoczynek w doskonałych warunkach oraz doskonałej lokalizacji, skąd szybko dotrzesz na wystawę. Przestrzeń, jaką Ci oferujemy doskonale nadaje się dla całej rodziny – każdy będzie miał kąt dla siebie. Kompleksowo wyposażone i umeblowane apartamenty w Gdyni i Sopocie czekają! Zobacz naszą ofertę.

Zapraszamy!

Ogród świateł - Gdynia


Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: