47 Gdyński Festiwal Filmowy
2022-08-25 / Facebook

Największe filmowe wydarzenie w Polsce zbliża się wielkimi krokami. W dniach 2-17 września 2022 roku odbędzie się w Gdyni 47. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. To jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Nie może Cię zabraknąć!

Na program festiwalu składają się trzy sekcje konkursowe: Konkurs Główny, Konkurs Filmów Krótkometrażowych i Konkurs Filmów Mikrobudżetowych. Do tego liczne projekcje, sekcje pozakonkursowe i wydarzenia towarzyszące, spotkania z aktorami, twórcami, producentami, wywiady, prezentacje i mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Z klasyki kina zobaczymy m.in. film "Gra", "Pociąg", czy "Śmierć prezydenta". Jedną z najbardziej oczekującej projekcji dokumentalnych będzie zaś film "Ania", czyli inspirująca historia znanej aktorki Ani Przybylskiej pochodzącej z Gdyni. Dla dzieci zaś prawie 50 atrakcyjnych ekranizacji zainspirowanych książkami "Poczytaj mi mamo". Festiwal trwa wiele dni, więc nie wymieni się wszystkich tytułów na raz. Program jest tak rozbudowany, że na pewno jest z czego wybierać i widz w każdym wieku znajdzie coś dla siebie! W końcu wydarzenie w Gdyni jest najważniejszą polską imprezą filmową. Posiada nawet status narodowego festiwalu filmowego. Przyczynia się do upowszechniania kultury filmowej, promocji polskiego dorobku filmowego i ugruntowania pozycji i odbioru rodzimej kinematografii.

Dla przybywających na festiwal polecamy nasze gdyńskie apartamenty. Położone są w najbardziej dogodnych miejscach, z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem, balkonem lub tarasem z widokiem zapierającym dech w piersiach. Oferujemy najwyższy standard mieszkania. Apartamenty są luksusowo wyposażone, zapewniają wygodę oraz przyjazną atmosferę. Chcesz je poznać?

Luxury Port View – posiada najwyższy standard i gwarantuje komfort pobytu, daje wymarzoną przestrzeń, a dwa tarasy powodują, że nabiera wyjątkowego charakteru.

Portova – zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni, powstał z myślą o najbardziej wymagających Gościach.

Yacht Park Marina View – luksusowy, położony w najbardziej prestiżowym miejscu w Gdyni, czyli przy Marinie, posiada najwyższej jakości wykończenie.

Alzacja – idealny dla osób chcących mieszkać w komfortowych warunkach, ceniących sobie przestrzeń, najwyższy standard i spokój podczas pobytu.

Happy – ciepły, przytulny i wygodny, położony w samym centrum miasta, w nim Goście poczują się niemal jak w domu.

Nova Port – zapewnia spokojny pobyt w centrum miasta dając swoim mieszkańcom największe punkty turystyczne Gdyni na wyciągnięcie ręki.

Nasza oferta: Apartamenty Gdynia Wynajem.

Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: