VII edycja Hevelki w Gdańsku
2022-05-06 / Facebook

Jesteś smakoszem alkoholi rzemieślniczych? Możesz zacierać ręce, a raczej szykować swoje kubki smakowe. Już niebawem, bowiem w weekend 20-21 maja, odbędzie się w Gdańsku VII edycja Hevelki. Ten nietypowy festiwal alkoholu zbliża się wielkimi krokami.

Hevelka to największa impreza browarnicza w północnej Polsce. Organizatorzy szykują w tym roku wiele atrakcji. Oprócz najlepszych browarów rzemieślniczych z całego kraju, odbędzie się kilka premier piwnych przyszykowanych specjalnie na tą okazję. Nowe smaki już czekają. Dodatkowo, będziesz miał okazję zgłębić tajniki warzenia piwa.

Wolisz inne trunki? Nalewki, destylaty oraz likiery czekają. Zaprezentuje się także nowy na rynku winiarskim importer i dystrybutor wina włoskiego. Ma on ponad 700 różnych rodzajów tego napoju. Oczywiście nie może zabraknąć jedzenia. Na wydarzenie zjadą najlepsze foodtrucki z Trójmiasta i okolic. Brzmi pysznie? Tak!

Festiwal podkreślony jest ekologicznym akcentem. Jako uczestnik będziesz miał możliwość otrzymania pamiątkowego pokala. Ma to wyeliminować plastik i ratować środowisko. Jeśli nie zdecydujesz się na szklankę, dostaniesz kupon do zrealizowania w festiwalowym sklepie. Co będziesz mógł tam znaleźć? Festiwalowe gadżety, w tym: torby, ręczniki, smycze, a także przekąski lub dobrą kawę. Co wybierzesz?

Co więcej, masz ułatwiony transport. Dedykowane, darmowe autobusy, oznaczone napisem "Festiwal Hevelka" będą odjeżdżać z przystanków zlokalizowanych przy Dworcu Głównym w Gdańsku oraz przy dworcu Gdańsk Wrzeszcz.

I jeszcze jedna kwestia – nocleg. Nie musisz się martwić o dach nad głową. Nasze apartamenty zapewnią Ci wymarzone warunki mieszkaniowe. Są w pełni wyposażone i znajdują się w najlepszych lokalizacjach w Trójmieście. Zarówno przed, jak i po festiwalowym szaleństwie wypoczniesz w komfortowych warunkach. Zapewnij sobie spokój oraz luksus - wybierz BillBerry Apartments.

mapa

To jak? Do zobaczenia!

Hevelka Festiwal Piw Rzemieślniczych i Regionalnych
Czas: 20-21.05. 2022r.
Miejsce: restauracja VIP stadion Polsat Plus Arena Gdańsk
Bilety: 25 zł (do nabycia przez Internet lub podczas trwania imprezy, w kasie przed wejściem na wydarzenie)

Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: