Ladies’ Jazz Festival 2022 – gratka dla miłośników jazzu (i nie tylko)!
2022-06-06 / Facebook

Jeśli jeszcze nie wiesz co będziesz robić pod koniec lipca – rezerwuj nocleg i przyjeżdżaj do Gdyni. Ladies’ Jazz Festival czeka na Ciebie.

Ten jedyny w Europie festiwal dam jazzu to gratka dla uszu. W tym roku odbędzie się w dniach 25-31 lipca. Spiesz się z rezerwacją noclegu póki jeszcze czas, bo naprawdę warto. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Jedną z tegorocznych gwiazd będzie długo wyczekiwana przez polskich fanów Tanita Tikaram. To brytyjska piosenkarka i autorka tekstów w stylu popowo-folkowym. Pokochał ją publiczność na całym świecie, a piosenkarka zyskała ogromną sławę pod koniec lat 80. Jej utwór „Twist In My Sobriety” zna i kocha chyba każdy! Tanita Tikaram to wyjątkowa postać na scenie muzycznej. Jej wyjątkowa barwa głosu sprawiła, że porywa serca i publiczność na całym świecie.

Jednak to nie wszystko. Podczas festiwalu na scenie wystąpią: Rebekka BAKKEN, Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz, Grażyna Łobaszewska i Goście, Aga ZARYAN oraz Andrea Motis. Formuła imprezy obejmuje też przestrzeń publiczną w Gdyni i jest rozszerzona o dodatkowe koncerty, które odbywają się w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Jeśli wybierasz się na Ladies’ Jazz Festival warto nocować jak najbliżej wydarzenia. Proponujemy Ci apartamenty w centrum Gdyni, gdzie będziesz miał „żabi skok” na wszystkie koncerty, a po udanym szaleństwie docenisz szybkość powrotu do domu. Nasze mieszkania oferują najwyższy standard. Dbamy o to, aby były maksymalnie zbliżone do standardów najwyższej klasy hoteli. Stawiamy na przestrzeń i wygodę. Sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem lub wanną oraz balkon/taras z widokiem chociażby na gdyńską marinę – to wszystko pozwoli Ci poczuć się luksusowo i wypocząć po festiwalowej zabawie. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane i posiadają niezbędne do codziennego użytkowania dodatki, jak na przykład: pościel, ręczniki, kosmetyki. To jak? Widzimy się w lipcu na Ladies’ Jazz Festival?

Skorzystaj z naszej oferty wynajmu apartamentów:

Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: