Luksusowe Apartamenty w Gdyni

Alzacja

Rezerwuj

Happy

Rezerwuj

Luxury Port View

Rezerwuj

Portova

Rezerwuj

Yacht Park Marina View

Rezerwuj

Luksusowe apartamenty - Gdynia pełna atrakcji.

Gdynia zwana miastem z morza i marzeń to wspaniały pomysł na wypoczynek. Jest to jedno z trzech miast (obok Gdańska i Sopotu) tworzące wspólnie aglomerację trójmiejską (Trójmiasto). To jedno z najmłodszych miast Polski. Prawa miejskie otrzymała dopiero w 1926 roku. Jednak jej tradycje i powiązania z Morzem Bałtyckim sięgają dalszych czasów.

Wizytówkę miasta stanowi port, który jest znany na cały kontynent. Do tego zachwyca plażami, mariną oraz rozwiniętą infrastrukturą żeglarską. To miasto zarówno turystyczne, jak i biznesowe. Śmiało można powiedzieć, że to w Gdyni świat morza styka się ze światem przedsiębiorczym.

Co roku powstają nowe atrakcje dla dorosłych oraz dla dzieci, a modernistyczne zabytki odzyskują dawny blask. Gdynia znajduje się teraz wśród 15 miast, których układy przestrzenne zostały uznane za najważniejsze dla polskiej historii i kultury. I co więcej, Śródmieście Gdyni to najmłodszy Pomniki Historii.

To dobre miasto zarówno na pobyt weekendowy, jak i dłuższy urlop. Na pewno nie będzie nudy. Dla spragnionych nadmorskiej bryzy polecamy plażę miejską lub spacer po molo w Orłowie. Tam tez znajduje się klif. To najdalej wysunięty w morze naturalny punkt miasta. Jego wysokość dochodzi do 40 metrów ponad poziom wody Zatoki Gdańskiej, a co roku klif osuwa się około 1 metra oddając swoją część morzu.

Będąc w Gdyni nie sposób pominąć Skweru Kościuszki i znajdujących się przy nim przycumowanych statków-muzeum. Są to „Dar Pomorza” oraz ORP „Błyskawica”. Malowniczy widok na port oraz Skwer rozciąga się z Kamiennej Góry. Na szczyt wzgórza można dojść schodami lub wjechać wygodnie darmową kolejką. Sama dzielnica Kamienna Góra uchodzi za najbardziej luksusową część miasta i jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce, a jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców.

Wybierając się do Gdyni polecamy nasze luksusowe apartamenty BillBerry. Położone są w najbardziej dogodnych miejscach i oferują najwyższy standard mieszkania.

Luksusowo wyposażone zapewniają wygodę oraz przyjazną atmosferę. Dbamy o to, aby były one maksymalnie zbliżone do standardów najwyższej klasy hoteli. Są przestronne i komfortowe. Znajduje się w nich sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem lub wanną oraz balkon/taras z widokiem chociażby na gdyńską marinę. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane i posiadają niezbędne do codziennego użytkowania dodatki (pościel, ręczniki, kosmetyki). Dbając o naszych Gości udostępniamy całodobowy kontakt z obsługą, która posługuje się zarówno językiem polskim, jak i angielskim.

BillBerry Apartments to świetne rozwiązanie niezależnie czy wybierasz się z rodziną na urlop, na romantyczny weekend, czy w celach biznesowych. Udostępniamy lokale nieopodal plaż oraz bliżej centrum.

Po dniu pełnym zwiedzania lub intensywnych spotkań dobrze wrócić do miejsca pełnego komfortu i spokoju. To właśnie gwarantujemy naszym Gościom. BillBerry Apartments sprawi, że pobyt w Gdyni będzie czystą przyjemnością.