Zarządzanie Apartamentami

Jeśli posiadają Państwo apartament na wynajem i chcielibyście zlecić nam jego zarządzanie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

BillBerry Apartments oferuje Państwu swoje usługi w zakresie zarządzania wynajmem apartamentów i mieszkań.
Jesteś właścicielem nieruchomości w Trójmieście?
Masz do wynajęcia mieszkanie, apartament, dom lub lokal komercyjny? Sprawdź naszą ofertę obsługi
najmu mieszkań i przekonaj się, dlaczego warto przekazać swoją nieruchomość pod naszą opiekę.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które z różnych względów nie są w stanie osobiście zająć się zarządzaniem swojej nieruchomości pod wynajem. Billberry Apartments jest jedną z większych firm na Pomorzu, jeśli chodzi o zarządzanie mieszkaniami na wynajem. Nasza kompleksowa i profesjonalna obsługa w zarządzaniu i opieką nad mieszkaniami kierowana jest do wszystkich właścicieli, którzy traktują swoje lokale jako cenną lokatę bankową i przyszłościową inwestycję. Nasza szczególna dbałość o detale czy bezpieczeństwo naszych Klientów charakteryzuje nas jako solidną firmę wartą Twojego zaufania. Posiadamy doświadczoną ekipę i bazę wykonawców w zakresie obsługi technicznej. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na:

 • Mieszkanie utrzymane w perfekcyjnym stanie technicznym.
 • Systematyczną kontrolę najemców i wynajmowanego lokalu w trakcie trwania umowy najmu.
 • Monitorowanie stanu technicznego mieszkania tzn. kontrolę i usuwanie awarii i usterek.
 • Profesjonalne reprezentowanie właściciela mieszkania przed najemcami.

Stawiamy na uczciwość i zaufanie. Decydując się na współpracę z naszą firmą dostaniesz jasne informacje dotyczące ceny oferowanych przez nas usług. Oprócz tego możesz liczyć na pasywny dochód. Dzięki nam będziesz mógł zająć się swoimi sprawami, bez zbędnego zamartwiania się o stan swojej nieruchomości.

100%
Satysfakcji
0%
Nakładu czasu
30%
Większy zysk

Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu wynajmem mieszkań

Zarządzamy dużą ilością mieszkań na całym Pomorzu, a nasze oferty są otwarte na całą Europę. Czyni nas to pierwszym wyborem inwestorów, którzy poszukują odpowiedniej firmy na Pomorzu zajmującej się znalezieniem odpowiednich opiekunów do zarządzania najmem. Następnym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie, wypracowany wysoki standard usług oraz zintegrowany system, który pozwoli ci oddać w dobre ręce wszystkie swoje nieruchomości czy mieszkania tak, aby były zarządzane przez jedną firmę.

Nasze usługi zarządzania najmem oraz opieką nad mieszkaniami to wszystkie zadania, które powinien wykonywać kochający właściciel. Wspólnie z Tobą ustalimy listę potrzebnych zmian i prac dodatkowych, które pomogą we właściwym przygotowaniu twojego lokalu do wynajęcia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dobrze prezentujące się mieszkanie będzie cieszyć się większym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców. Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli trójmiejskich lokali, mieszkań, apartamentów niezależnie od metrażu czy lokalizacji.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, bezpieczeństwo jest naszym kluczowym elementem w zarządzaniu mieszkaniami. Z wielką skrupulatnością spędzamy czas na zweryfikowaniu każdego najemcy. Bazując na ważnych dokumentach, zawieramy stosowne umowy wynajmu. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o potrzeby naszych Klientów. Dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej osoby, jej oczekiwań oraz wymagań.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zaopiekuje się Twoim mieszkaniem i równocześnie dostarczy wysoki standard usług, skontaktuj się z naszym biurem, gdzie ustalimy szczegóły. Dzięki nam zyskasz wolny czas, a my zatroszczymy się, aby na twoje konto co miesiąc wpływała godna suma pieniężna. 

Oprócz zarządzania wynajmem mieszkań oferujemy także zarządzanie apartamentami. Dzięki współpracy z naszą firmą zyskasz:

 • Nowoczesną kampanię marketingową, zakrojoną na szeroką skalę. Przygotujemy opis Twojego apartamentu i opublikujemy go na najlepszych portalach. Dzięki aktywnej promocji apartamentów do wynajęcia docieramy do największej grupy Klientów w Polsce i za granicą.
 • Opiekę nad Twoim apartamentem przez 365 dni w roku. Dla Ciebie pracujemy nawet w święta. Zadbamy o komfort gości, czystość oraz stan techniczny mieszkania zachowując najwyższy międzynarodowy standard hotelowy.
 • Przygotujemy pakiet powitalny dla Gości korzystających z Twojego apartamentu. Zadbamy o to, żeby ich pobyt upłynął w przyjemnej rodzinnej atmosferze i luksusowych warunkach tak, aby z chęcią powrócili w przyszłości.
 • Profesjonalną sesję zdjęciową, która pokaże Twój apartament, jako luksusowe miejsce, w którym warto spędzić czas. Podkreślimy jego zalety tak, aby został szybko wynajęty. Nasza miła i profesjonalna obsługa zadba o to, żeby Klienci chętnie do niego wracali.

Kontroluj zarządzanie swoim apartamentem z domu i oszczędzaj czas na inne przyjemności.

Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas szczegółowe rozliczenie wszystkich rezerwacji, uwzględniające liczbę dni wynajmu, koszty oraz przychody.

Zarządzanie wynajmowanym mieszkaniem lub apartamentem jest procesem czasochłonnym i wymaga dużego doświadczenia. Nasi specjaliści zadbają o wszystkie formalności związane z wynajęciem Twojej nieruchomości i wyręczą Cię w codziennych obowiązkach.

Dzięki wsparciu naszego zespołu unikniesz błędów, jakie może popełnić wynajmujący i zwiększysz zysk ze swojej inwestycji. Opracujemy optymalny plan wynajmu krótko i długoterminowego, uwzględniając lokalizacje nieruchomości, tak aby zmaksymalizować jej roczny dochód.

Przywiązujemy dużą wagę do starannej selekcji gości i najemców długoterminowych, dzięki temu mamy pewność, że powierzone nam mieszkania i apartamenty nie są narażone na szkody związane z ich użytkowaniem.

Wynagrodzenie dla BillBerry Apartments jest pobierane tylko za okres, w którym nieruchomość jest wynajęta. Jego wysokość zależy od potencjału danej lokalizacji i jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, żeby poznać szczegóły.

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a w razie potrzeby są do Twojej dyspozycji.

Zaufaj nam i przekaż swój Apartament pod naszą opiekę, my zajmiemy się resztą! Ciesz się wolnym czasem i patrz jak Twoje zyski stale rosną.

FAQ

 1. Czym nasze usługi różnią się od tych oferowanych przez klasyczne biura pośrednictwa nieruchomości?
  BillBerry Apartments to firma, której zadaniem jest zarządzanie apartamentami i mieszkaniami na wynajem. Staramy się zrobić wszystko, aby właściciel nieruchomości zlokalizowanej na terenie Gdańska i okolic, nie musiał tracić czasu na zajmowanie się obowiązkami, które zwykle związane są z wynajmowaniem lokali. Zadaniem Biur pośrednictwa nieruchomości jest natomiast wyłącznie znalezienie najemcy – wszystkie pozostałe obowiązki spadają zaś na właściciela nieruchomości.
 2. Dla kogo BillBerry Apartments świadczy swoje usługi?
  Współpracujemy zarówno z klientami, którzy posiadają jedno mieszkanie, jak i tymi, którzy dysponują dziesiątkami nieruchomości. Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, gdyż tylko takie działanie jest gwarancją, że obie strony będą zadowolone z naszych usług zarządzania wynajmem.
 3. W jaki sposób BillBerry Apartments zarządza mieszkaniami w trakcie trwania wynajmu?
  Zarządzanie mieszkaniami na wynajem to skomplikowany proces, który trwa przez cały okres współpracy z Klientem. Po znalezieniu najemcy, na bieżąco monitorujemy wpłaty, a także przeprowadzamy systematyczne przeglądy okresowe w lokalu i dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw angażując do tego specjalistów. Odpowiadamy także za wszelkie skargi, jakie wpływają na domowników, przyjmujemy od nich zgłoszenia oraz zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przedłużeniem umowy lub poszukiwaniem nowych lokatorów.
 4. Jak dokonać poprawnej oceny potencjału apartamentu?
  Na potencjał danego lokalu, ma wpływ wiele czynników, takich jak m.in. lokalizacja, wielkość, stan, standard czy też rozkład pokoi. Zarządzanie mieszkaniami i luksusowymi apartamentami to nasza specjalność, dlatego jesteśmy w stanie szybko oszacować optymalną cenę najmu, która skróci czas pustostanu do minimum i pozwoli skutecznie zwiększyć dochody właściciela.
 5. W jaki sposób minimalizujemy okres pustostanu?
  Zarządzanie mieszkaniami na wynajem to coś, czym zajmujemy się od wielu lat, dlatego doskonale wiemy o tym, że każdy klient oczekuje od nas niemal natychmiastowych skutków. W okresie pustostanu staramy się przede wszystkim w jak najbardziej skuteczny sposób dotrzeć z ofertą do potencjalnych lokatorów. Na bieżąco odpowiadamy na zapytania i dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić lokal w jak najlepszym świetle. Właścicielom nieruchomości prezentujemy natomiast szczegółowe informacje odnośnie działań, jakie podjęliśmy w kierunku znalezienia najemcy.