Zespół Marzeń

Zespół Marzeń

Na sukces marki, satysfakcję Klientów i pozycję na rynku pracują wszyscy ludzie, którzy ją tworzą. Każda z tych osób wnosi do zespołu coś niepowtarzalnego, coś wyrazistego, co wyróżnia ją od innych.

Sukces przychodzi wtedy, kiedy te indywidualności potrafią obrać jeden wspólny cel i pomimo różnych temperamentów i umiejętności konsekwentnie podążać w jego kierunku. 

Celem, jaki obraliśmy sobie na początku naszej drogi, jest stworzenie marki będącej synonimem wysokiej jakości usług dla każdego, kto spędził choćby jedną noc w naszych wyjątkowych apartamentach.

 


Najlepsze lokalizacje w Trójmieście

Najlepsze lokalizacje w Trójmieście

Dbamy o to, aby nasze apartamenty spełniały oczekiwania naszych gości.

Oddany zespół specjalistów

Oddany zespół specjalistów

Osiągnięcie wspólnego celu wymaga od nas wiedzy eksperckiej na temat wielu dziedzin.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Bardzo dobrze wiemy, co chcemy osiągnąć. Uczymy się, jak to osiągnąć. Satysfakcja zwiększa się z każdym kolejnym gościem.

Nasi ludzie

ALEKSANDRA GASCH

ALEKSANDRA GASCH

ASYSTENT SPRZEDAŻY

W naszej historii były momenty kryzysowe, w których brakowało chwili na zastanowienie. Wtedy zazwyczaj rozlegał się spokojny i rzeczowy głos Oli, który podawał gotowe rozwiązanie palących problemów. Prywatnie miłośniczka wszystkiego, co jest związane ze zdrowym trybem życia.

DARIUSZ KONSTANCIAK

MENADŻER PROJEKTU

Prywatnie pasjonat boksu. Zawodowo działa z tą samą precyzją, z jaką zawodnik wyprowadza ciosy. Ceni sobie uczciwość i partnerskie zasady współpracy. To on dba o satysfakcję naszych Klientów. „Wszystko ma znaczenie” – to motto świadczy o dbałości o szczegóły.

DARIUSZ KONSTANCIAK
LUIZA MYSZKOWSKA

LUIZA MYSZKOWSKA

MŁODSZA KSIĘGOWA

Nasza skała, opoka i nieocenione wsparcie. Chcesz coś załatwić – dzwonisz do Lu. Prywatnie, jak przystało na fankę motoryzacji, zasypia przy ryku silnika bolidu Formuły 1 i budzi się popijając wysokooktanową benzynę z ulubionego kubka do kawy. No i ma babcię, która robi ciasta, dla których można zabić…

HELENA RUDZIŃSKA

MENADŻER BIURA

Motor napędowy i turbodoładowanie dla naszej działalności. Trzyma w ryzach całe biuro i zawsze wie, w którą stronę kogo popchnąć, żeby wszystko działało, jak należy. Poza tym uwielbia podróże małe i duże, najchętniej w okolicy jej ukochanego Gdańska.

HELENA RUDZIŃSKA
ANNA KWIATKOWSKA-GISSEL

ANNA KWIATKOWSKA-GISSEL

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Przedsiębiorstwo wielobranżowe. Człowiek instytucja. Wie wszystko o wszystkich. Wiadomo, że z księgową się nie dyskutuje i trzeba z nią dobrze żyć. Ania taka właśnie jest, jej wrodzony optymizm pozwala nam bezpiecznie przedrzeć się przez nawet najbardziej zawiłe rozliczenia. Kiedy nie patrzy w tabelki, uwielbia koszykówkę, zwłaszcza w trójmiejskim wydaniu.