Zespół Marzeń

Zespół Marzeń

Na sukces marki, satysfakcję Klientów i pozycję na rynku pracują wszyscy ludzie, którzy ją tworzą. Każda z tych osób wnosi do zespołu coś niepowtarzalnego, coś wyrazistego, co wyróżnia ją od innych.

Sukces przychodzi wtedy, kiedy te indywidualności potrafią obrać jeden wspólny cel i pomimo różnych temperamentów i umiejętności konsekwentnie podążać w jego kierunku. 

Celem, jaki obraliśmy sobie na początku naszej drogi, jest stworzenie marki będącej synonimem wysokiej jakości usług dla każdego, kto spędził choćby jedną noc w naszych wyjątkowych apartamentach.

 


Najlepsze lokalizacje w Trójmieście

Najlepsze lokalizacje w Trójmieście

Dbamy o to, aby nasze apartamenty spełniały oczekiwania naszych gości.

Oddany zespół specjalistów

Oddany zespół specjalistów

Osiągnięcie wspólnego celu wymaga od nas wiedzy eksperckiej na temat wielu dziedzin.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Bardzo dobrze wiemy, co chcemy osiągnąć. Uczymy się, jak to osiągnąć. Satysfakcja zwiększa się z każdym kolejnym gościem.

Nasi ludzie

ALEKSANDRA GASCH

ALEKSANDRA GASCH

ASYSTENT SPRZEDAŻY

W naszej historii były momenty kryzysowe, w których brakowało chwili na zastanowienie. Wtedy zazwyczaj rozlegał się spokojny i rzeczowy głos Oli, który podawał gotowe rozwiązanie palących problemów. Prywatnie miłośniczka wszystkiego, co jest związane ze zdrowym trybem życia.

DAWID KARCZEWSKI

MENADŻER PROJEKTU

Cechuje go dobry kontakt z klientem oraz rzeczowe podejście do sprawy. Zadowolenie naszych gości stawia na pierwszym miejscu. Ceni sobie szczerość, pogodę ducha oraz kulturę osobistą .

DAWID KARCZEWSKI
KONRAD DZIEWANOWSKI

KONRAD DZIEWANOWSKI

MENADŻER PROJEKTU

Ceni sobie uczciwość i partnerskie zasady współpracy. To on dba o satysfakcję naszych Klientów. „Wszystko ma znaczenie” – to motto świadczy o dbałości o szczegóły.