Dlaczego warto wynająć apartament nad morzem w Gdańsku?

Gdańsk to ponad 1000 lat historii. Przez wieki to portowe miasto było północną bramą Polski. A dziś możesz podziwiać jego niesamowitą atmosferę na własnej skórze!

Idź na spacer malowniczymi uliczkami starego miasta i przeżyj prawdziwą podróż w czasie. Odwiedź wybrzeże Motławy i na własne oczy zobacz miejsce, gdzie przed wiekami przybijały kupieckie statki wypełnione towarami z zamorskich krajów. Poznaj legendę obrońców Westerplatte i koniecznie zajrzyj do Muzeum II Wojny Światowej. Nie zapomnij odwiedzić jednej z pięknych złocistych plaż, gdzie czas płynie wolniej, słońce świeci mocniej, a kłopoty i troski życia codziennego odchodzą na drugi plan.

Po długim spacerze starym miastem, wybrzeżem czy też magicznymi alejkami Parku Oliwskiego, odpocznij i skosztuj wyśmienitej kuchni w jednej z tysiąca tutejszych restauracji, które kuszą różnorodnością, świeżymi potrawami i niesamowitymi zapachami.

Po wszystkim wróć do przytulnego apartamentu, gdzie poczujesz się jak w domu, korzystając jednocześnie ze standardów luksusowego hotelu. 

Apartamenty na wynajem BillBerry to kwintesencja świetnego stylu, wysokiej jakości i niepowtarzalnego komfortu. Odwiedź nas raz, a z pewnością do nas powrócisz głodny nowych wrażeń i wspomnień prosto z Grodu Neptuna.

Chcąc zapewnić Ci najlepszą wygodę oraz wysoki standard podczas wakacji, urlopu czy wyjazdu służbowego albo biznesowego, starannie przygotowaliśmy luksusowe apartamenty nad morzem w Gdańsku na wynajem, w których nie mogło zabraknąć nowoczesnych rozwiązań, przypominających te wprost z najlepszych hoteli. Dodatkowo nasze apartamenty mieszczą się w dogodnych lokalizacjach, dzięki czemu nie stracisz cennego czasu na długie dojazdy.

Rozgość się w przestronnym pokoju z aneksem kuchennym, odpręż się w łazience z prysznicem przy pomocy aromatycznych kosmetyków, wyjdź na balkon lub taras i przy pysznym drinku podziwiaj piękno Gdańska. Luksus i wygoda są na wyciągnięcie Twojej ręki. Wchodzisz w to?

Pamiętaj, że zależy nam przede wszystkim na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Dlatego właśnie uruchomiliśmy całodobową recepcję dwujęzyczną, z którą porozumieć się można za pomocą języka polskiego oraz angielskiego.

Gdańsk to serce polskiej historii, niepowtarzalnego klimatu, przeszłości zaklętej w budynkach i przedmiotach. Apartamenty na wynajem BillBerry to dowód na nowoczesność, najwyższą jakość i wielki luksus. Razem łączą się w harmonii, pokazując, jak 1000-letnia historia przenika się ze współczesnością.