Luksusowe Apartamenty w Gdyni

Alzacja

Wynajmij Apartament

Baltiq Plaza

Wynajmij Apartament

Happy

Wynajmij Apartament

Kamienna Top Studio

Wynajmij Apartament

Luxury Port View

Wynajmij Apartament

Portova

Wynajmij Apartament

Yacht Park Marina View

Wynajmij Apartament

Najlepsze apartamenty w Gdyni na wynajem krótkoterminowy

Niegdyś niewielka wieś rybacka, dziś znany kurort i największe nie wojewódzkie miasto w Polsce. Gdynia, bo o niej mowa, zachwyca swoją przedsiębiorczością, infrastrukturą i atrakcyjnością. Warto spędzić tu kilka dni.

Mimo, że jest to jedno z najmłodszych miast w Polsce, ma swoją tradycję i wyróżnia się na tle innych. Zabytki odzyskują dawny blask, piękna marina zachwyca, a rozwinięta infrastruktura żeglarska oraz port przyciąga ludzi, zarówno turystycznie, jak i biznesowo. Gdynia to też znane nie tylko w Polsce wydarzenia kulturalne, jak np. Open’er Festival czy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych.

Apartamenty wynajem Gdynia

Dla spragnionych gorących, czystych nadmorskich piasków miasto oferuje plażę miejską oraz inne kąpieliska. Linia brzegowa rozciąga się wzdłuż bulwaru nadmorskiego. Warto wybrać się tam na spacer niezależnie od pory dnia czy nocy. Idąc dalej, plażą w kierunku Sopotu i Gdańska, dojdziemy do Orłowa. Znajduje się tam drewniane molo. Jego historia sięga I wojny światowej. Z deptaka rozpościera się piękny widok na morze, plaże, promenadę oraz kilka nabrzeżnych budowli. Widać również Gdańsk, Półwysep Helski, a przede wszystkim Klif Orłowski. Stanowi on stromy brzeg morski Kępy Redłowskiej i rozciąga na długość 650 m. To bardzo urokliwe i romantyczne miejsce. Z roku na rok coraz bardziej osuwa się do morza, dlatego warto tutaj wracać, gdyż to miejsce wciąż się zmienia.

Będąc w Gdyni nie sposób ominąć Kamiennej Góry skąd rozpościera się zachwycający widok na port i Skwer Kościuszki. Jest to jedno z najliczniej odwiedzanych miejsc w mieście. Na górę można wjechać darmową kolejką, co stanowi kolejną atrakcję. Oczywiście warto także zobaczyć i poznać historię statków-muzeum cumujących przy Skwerze: daru Pomorza i ORP Błyskawica.

Pobyt w Gdyni umilą wam apartamenty na wynajem BillBerry. W pełni wyposażone, luksusowe i przestronne mieszkania zapewniają komfort pobytu, niezależnie od jego okoliczności. Może to być urlop z rodziną, szalony weekend we dwoje, czy też podróż biznesowa.

Składają się one z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem lub wanną, balkonu/tarasu. Zlokalizowane są w najlepszych częściach miasta - w ścisłym centrum lub blisko plaży. Udostępniamy kontakt z obsługą, która posługuje się zarówno językiem polskim, jak i angielskim.

Mieszkania dopasowujemy do potrzeb naszych Gości. Spędzając w nich urlop gwarantujemy udany odpoczynek blisko plaży i morza, zaś przyjeżdżając w interesach, wybrane przez Ciebie miejsce stanie się tymczasowym, komfortowym biurem.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Goście czuli się oni doskonale, mieli niezapomniany wypoczynek w luksusowym wnętrzu, a jednocześnie dbamy o domową atmosferę.

Gdyńskie apartamenty na wynajem czekają na Ciebie!