Święta Bożego Narodzenia nad morzem
2022-12-01 / Facebook

Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą się z domem i rodziną, z trudem organizacji i załatwiania wielu spraw przed. A czy zastanawialiście się kiedyś, by spędzić je inaczej? Spakować walizkę i wyjechać na przykład nad morze?

Zima nad morzem to jeden z piękniejszych widoków. Cudowny morski klimat, surowy, lecz piękny krajobraz, bliskość natury. Taka sceneria Bałtyku to urzekające widoki. Ciesz się wypoczynkiem z dodatkowymi, świątecznymi atrakcjami.

Domowe, wielogodzinne stanie przy kuchni, zakupy na ostatnią chwilę, wielkie sprzątnie, pieczenie, sami przyznajcie, że to ogrom pracy, który nieraz zakłóca przyjemność i wyjątkowość Bożego Narodzenia. Jesteśmy spięci, zmęczeni i zestresowani, myślimy czy wszystko uda się tak, jak powinno. Decydując się w tym okresie na wyjazd, jesteśmy w stanie w pełni skoncentrować się na najbliższych. Nie tracąc nic ze świątecznej atmosfery, zyskujemy spokój i wyjątkowość tego czasu.

Największą rozterką przy decydowaniu się na święta poza domem jest konieczność rozstania się ze swojskim jedzeniem oraz z własnymi czterema kątami. Na świątecznych Gości czekają nasze przestronne, komfortowe apartamenty z przepięknym widokiem, gustownie urządzone w nowoczesnym stylu z pięknymi dodatkami. W każdym mieszkaniu, w pełni wyposażony aneks kuchenny, luksusowa łazienka, wygodne łóżka. Ze starannością dbamy bowiem o to, by każdy nasz Gość poczuł ciepło domowego ogniska.

Święta nad morzem to doskonałe rozwiązanie także dla wszystkich osób aktywnych, które, zamiast spędzać czas na kanapie, preferują spacery lub uprawianie sportów. Jogging na plaży, spacery z kubkiem gorącej kawy lub herbaty, zachody słońca na zaśnieżonej plaży, to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat. Można też spróbować morsowania, zjeżdżać na sankach z wydm lub ulepić bałwana na plaży. Puste wybrzeże w zimowej scenerii to idealne wytchnienie dla umysłu. Podkreślmy, że nie trzeba być wcale sportowcem, aby wzmocnić swoją odporność i mięśnie, czy poprawić krążenie. Długie spacery brzegiem morza będą miłym początkiem zdrowego ruchu nawet dla tych najbardziej leniwych.

Świąteczny wypad jest też doskonałą okazją do tego, aby podładować wewnętrzne baterie. Klimatyczne Boże Narodzenie nad morzem to idealna opcja dla rodzin, które chcą uniknąć przedświątecznej gorączki, a przy okazji pobyć blisko natury. Możecie cieszyć się zasłużonym relaksem w rodzinnym gronie i nie martwić się żadnymi przygotowaniami, sprzątaniem czy gotowaniem.

Podczas świąt spędzonych nad morzem nie można się nudzić. Trójmiasto oferuje wiele atrakcji dla par czy rodzin z dziećmi. Dodatkowo, Gdańsk, Gdynia i Sopot poprzez dekoracje, lampki i ozdoby wyglądają w tym czasie magicznie. Idzie się zauroczyć.

Boże Narodzenie spędzone w niezwykłej morskiej atmosferze to odskocznia od codzienności. My dokładamy wszelkich starań, by święta spędzone w naszych apartamentach wzbogaciły naszych Gości o niezwykłe wspomnienia.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wynajmu apartamentów:


BillBerry Apartments

Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: