Wynajmij apartament i spędź Wielkanoc nad morzem
2023-03-03 / Facebook

Wielkanoc to czas pełen radości i pierwszych powiewów wiosny. Spędzony w apartamencie nad morzem będzie doskonałą okazją, by przeżyć wspólne chwile z rodziną, pobyć razem budując nowe wspomnienia. Zarezerwuj apartament i ciesz się ze świątecznego czasu w nadmorskiej atmosferze.

Święta Wielkiej Nocy przypadają w tym roku na 9-10 kwietnia. Dobrze pozwolić sobie na kilka dni wolnego, na przykład od 7 do 11 kwietnia, by cieszyć się pełnym wypoczynkiem. Spacery brzegiem morza oraz mnogość atrakcji, które czekają na Was w Trójmieście, idealnie uzupełnią błogi, wielkanocny czas.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, pomyśl ile czasu i nerwów zaoszczędzisz sobie i codziennie, unikając świątecznego zamieszania. Już sam szał wysprzątania mieszkania, umycia okien i wszelkich domowych, dawno zapomnianych zakamarków, powoduje ból głowy, zdenerwowanie i wzajemne krzyki na siebie. A do tego zakupy, stanie w kolejkach do kasy i długie gotowanie. Możesz pozwolić sobie na oddech i tego uniknąć wybierając w tym roku wyjazd nad morze.

Apartamenty Wielkanoc

Planując święta poza domem masz pewność, że wszystko będzie dopracowane w najmniejszych szczegółach. Spędzenie Wielkanocy z najbliższymi nad morzem to czas na zabawę i nadrobienie wspólnych chwil. Nie zwyciężą nerwy przygotowań. Będziesz mógł skupić się w pełni na najbliższych. Taki wyjazd zaoszczędzi Ci wszelkich frustracji, oraz nerwów, że może ciasto nie wyszło jak powinno, a przecież odwiedzi Cię dawno niewidziana ciotka i na pewno będzie to krytykować. Zyskasz więc spokój ducha oraz mnóstwo wolnego czasu, który będzie tylko i wyłącznie odprężeniem. Co więcej, możesz spędzić go dokładnie tak, jak chcesz, poświęcając przy tym uwagę swoim bliskim. Zobaczysz, ze wszystkim domownikom wyjdzie to na dobre.

Poza tym, Wielkanoc nad morzem to mnóstwo atrakcji. Trójmiasto budzi się wiosennie, jest gdzie spacerować, możecie zwiedzać i poznawać nowe zakamarki, a przechadzki na plaży, wycieczki rowerowe wzdłuż wybrzeża, czy też posiedzenie w restauracji z widokiem na Zatokę Gdańską da Wam ogromną przyjemność i korzyści zdrowotne. Wiosna nad Bałtykiem to bowiem doskonały sposób, aby dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę jodu oraz wzmocnić go po zimie.

Przygotowania do wyjazdu to jedynie spakowanie walizki i rezerwacja noclegu. Święta Wielkanocne nad morzem to świetny sposób na wypoczynek z całą rodziną, poznanie nowych miejsc i zobaczenia niesamowitych krajobrazów. Decydując się na podróż, zobacz nasze apartamenty i ofertę:

Życzymy mile spędzonych świąt w naszych apartamentach!

Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: