2 Pokojowe mieszkanie - Gdańsk, Piecki

2 Pokojowe mieszkanie na sprzedaż w apartamentowcu Central Park, Piecki, Gdańsk

Nr oferty: 1 Cena: 509 000 PLN
Opis mieszkania Informacje szczegółowe Lokalizacja
Dawid Karczewski Dawid Karczewski Opiekunowie apartamentów
41,80 M2
2 Pokoje
2/17 Piętro
12177 cena za m2

Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2 składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni z której również jest wyjście na balkon, przedpokoju i łazienki. Jest funkcjonalne i ustawne, wyposażone w sprzęt AGD. W budynku jest całodobowa ochrona, winda, klatki schodowe o wysokim standardzie wykończenia.

Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie świetną lokalizację, a zarazem spokój i kontakt z naturą.

Budynek należy do inwestycji Central Park – jednego z największych deweloperów trójmiejskich Hossa. Central Park położony jest nad malowniczą Jaśkową Doliną, zaledwie 5 minut od Wrzeszcza – dzielnicy, w której tętni życie Gdańska. Apartamentowe budynki Central Parku zostały wyniesione ponad poziom okalających ulic – ta perspektywa sprawia, że mieszkańcy mają jednocześnie miasto u stóp i swoją prywatną przestrzeń. Budynek wyposażony jest w windę.

Prężnie rozwijająca się dzielnica Piecki-Migowo, chętnie wybierana do codziennego życia. Inwestycja Central Park dysponuje wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury społecznej i handlowo-usługowej.

Bliskie sąsiedztwo przedszkola, szkoły, przychodni, basenu, kawiarni, restauracji, sklepów, galerii handlowych oraz bliskość najważniejszych obiektów kulturalnych Trójmiasta – to wszystko czego potrzeba do wygodnego życia.

Informacje finansowe

Cena 509 000 PLN
Powierzchnia 41,80 M2
Cena za M2 12 177,03 PLN

Informacje techniczne

Piętro 2/17
Pokoje 2
Balkon Tak
Winda Tak
Piwnica Nie
Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami