Open’er Festival 2022 – gdzie nocować?
2022-06-06 / Facebook

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a w Gdyni oznacza to jedno – Open’er Festival! Największy i najbardziej zróżnicowany festiwal muzyczny w Polsce już niebawem!

Tegoroczny Open’er ma być wielkim wydarzeniem. Po dwóch latach rządowych obostrzeń związanych z organizacją imprez masowych w czasie pandemii gdyński festiwal wraca w pełnowymiarowej formie. W dniach 29 czerwca-2 lipca lotnisko Gdynia-Kosakowo zmieni się w międzynarodową scenę. W tym roku wystąpią między innymi: Dua Lipa, Imagine Dragons, Jessie Ware, Martin Garrix, Måneskin, Megan Thee Stallion oraz The Chemical Brothers. Z polskich artystów nie zabraknie takich wykonawców jak: Dawid Podsiadło czy Taco Hemingway. Największą gwiazdą festiwalu będzie zaś The Killers! To jeden z najważniejszych zespołów rockowych XXI wieku. Zagrają ostatniego dnia imprezy na dużej scenie.

Przestrzeń Open’er Park to jednak nie tylko muzyczne szaleństwo. Oprócz strefy koncertowej, w której w wybrane dni odbywają się występy zgodnie z programem wydarzenia, na miejscu można korzystać ze strefy parkowej. Uczestnicy będą mogli oglądać tam stand-up'y i Klub Komediowy, a także wziąć udział w różnych aktywnościach typu joga, kino plenerowe czy Kids Zone. Wiadomo, że nie ma dobrej zabawy, gdy chce się jeść, więc organizatorzy zadbali również o strefę gastronomiczną i kawiarnianą.

Wybierasz się na Open’er? Zadbaj o nocleg! W naszych apartamentach znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Najlepsze lokalizacje, blisko komunikacji, która zawiezie Cię na koncerty. Nasze mieszkania są w pełni wyposażone i umeblowane. Wygodne łóżko w sypialni pozwoli Ci na komfort wypoczynku po intensywnej festiwalowej zabawie, a poranna kawa wypita na balkonie z pięknym widokiem na pewno Cię rozbudzi. Na miejscu znajdziesz świeżą pościel i ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Zapewnij sobie odpowiednie warunki mieszkaniowe – zarezerwuj apartament BillBerry jeszcze dziś:

Zobacz nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Trójmieście: